• De scherpste prijzen
  • Ruim 20 jaar ervaring
  • Breed assortiment
  • Eigen studio
  • Snelle levertijden

Klantenservice

In de klantenservice worden ál uw vragen beantwoord. Allereerst leert u meer over ons onder het kopje (hoe kan het ook anders) ‘Over Stibbe Promotionals’. Ook vindt u in het linkermenu onze contactgegevens, locatie en routebeschrijving. Heeft u een vraag, bekijk dan onze uitgebreide F.A.Q, hier zijn de meeste veel gestelde vragen vast voor u beantwoord.

Twan
Sales medewerker
twan@budgetgift.nl
Dianne
Sales medewerkster
dianne@budgetgift.nl
Johanna
Administratief medewerkster

Frederique
Sales medewerkster
frederique@budgetgift.nl
Michel
Sales medewerker
michel@budgetgift.nl
Barbara
Sales medewerkster
barbara@budgetgift.nl
Anneloes
Sales medewerkster
anneloes@budgetgift.nl
Mickey
Sales medewerker
mickeyjoe@budgetgift.nl
Pascal
Sales medewerker
pascal@budgetgift.nl